Którą porę roku najbardziej lubisz w górach?

A A A

Wieści z pudełka

pierwszy niezorganizowany gembogem przewodników W 2021 roku koledzy i koleżanki spotkali się w dniach OCENZUROWANO, w miejscowości OCENZUROWANO .
Nieprzypadkowo w pierwszym dniu pobytu spotkaliśmy się na turystycznym szlaku. Trasa oznakowana szlakiem czerwonym i zielonym prowadziła przez OCENZUROWANO. W czasie wędrówki zobaczyliśmy zabytkowy dwór zwany OCENZUROWANO.
Po wejściu na ośnieżony grzbiet, wędrując wśród padających płatów śniegu, pod uginającymi się pod czapami śniegu drzewami, odkrytymi polanami i nieco we mgle odpoczęliśmy w  OCENZUROWANO.
W czasie wędrówki "wypociliśmy" większość aktualnych problemów.
Drugiego dnia z rana niespodzianka!!! ciekawe, które jeszcze obiekty (wcześniej zarezerwowane) odmówią zwiedzania? czy jakikolwiek będzie można odwiedzić? Ostatecznie wycieczka wiodła szlakiem pisarzy i świętych związanych z regionem OCENZUROWANO
W niedzielne, słoneczne przedpołudnie odwiedziliśmy bardzo interesujące miejsce edukacyjne w OCENZUROWANO. Zlokalizowane jest w wyremontowanym zabytkowym dawnym Domu Kultury. Mogliśmy się zapoznać ze zwyczajami, obrzędami okolic OCENZUROWANO. W czasie pobytu zauważyliśmy, że OCENZUROWANO rozwinęła się pod względem infrastruktury turystycznej, tj. wyznakowano kilka nowych ścieżek dydaktycznych, utworzono miejsca godne uwagi, które prezentują historię, obrzędy
i tradycje regionu.
Nikomu nie powiemy, co wieczorami oglądały ściany pomieszczenia na najwyższym piętrze willi OCENZUROWANO. Przez przypadek każdy zabrał ze sobą OCENZUROWANO. Tam też nieprzypadkowo odwiedziła nas Pani z Sanepidu i przeprowadziła szkolenie z zakresu 3D (Dystans, Dezynfekcja i Maseczka). Przypadkowe, niebanalne spotkanie pozwoliło odreagować, "naładować akumulatory" i przez chwilę poczuć się "normalnie".
Wszyscy nieprzypadkowi uczestnicy wrócili do domu i szczęśliwie cieszą się zdrowiem (sprawdziłam).
Tychy, 2021-03-17
Autor:Ewa Rzepisko
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com